ik heb zoals bijna iedereen weet 3 MT's. 1 ervan heb ik in mei gekocht en 1 dag later gereserveerd voor een klant van me die hem graag wilde kopen. In juli heeft hij bijna de helft aanbetaald ( 3000,-) . Sinds die dag heb ik niks meer van hem vernomen...en krijg geen contact meer met hem ! blijkt dat het zakelijk niet goed gaat en ze op het randje van faillissement bungelen

Dat ding begint me aardig in de weg te staan en ik wil er echt vanaf! Van anderen heb ik gehoord dat hij zijn rijbewijs nog steeds niet heeft.
Ik kan hem nu moeilijk op MP aanbieden, hij is immers verkocht, toch ?
Maar stel dat hij zegt dat de koop toch niet doorgaat, om welke reden dan ook, hoe dan verder???
Ben ik verplicht om de aanbetaling ( of een deel ervan ) terug te betalen of is hij verplicht om hem voor de mondeling afgesproken vraagprijs over te nemen ?
Ik weet dat ik natuurlijk wat sterker sta. Ik heb een MT met papieren op mijn naam, 3000 aanbetaling op zak, maar ik wil dit wel netjes oplossen !!!