Citaat van: Baci op Vandaag om 14:39:49

Komt ie nu boven de achteras uit Jo, evenwijdig aan het subframe ?
Ja, zo wil ik 'm wel bevestigen, liefst zo laag mogelijk. Het is maar een kort dempertje ( 25cm) , daaraan zit nog een dikke buis, die, zo lijkt het, ook dempt. Ik heb al een kort inwendig onderzoek gedaan.

De beugel heb ik er vandaag afgeslepen, dat maakt passen een stuk makkelijker.De klem onder moet er ook af.
Het kontje ligt ook uit mekaar, dat wordt smaller en wat meer gebogen. Het achterlicht enkele cm's omhoog gedraaid, zo past de nummerplaat er onder.
Het gaat weer verder, de zoektocht naar de graal/ het mooiste kontje.Zo houden we ook het forum een beetje op gang in de komkommertijd.

Tijdens de laatste Kempenrit is de nummerplaathouder afgebroken, daardoor kwam ik weer op het idee om de nummerplaat onder het achterlicht te plaatsen. De afstand tussen band en achterlicht is te klein, daardoor moet het achterlicht zo'n 4 cm omhoog gedraaid worden, dan past de nummerplaat er onder.Na wat denkwerk de boel strategisch eruit gezaagd.

Al doende heb ik de haakse slijper in de rest van het kontje gezet. Ik vond het na een poos toch te breed, als je vanachter, naar de onderkant keek.